10 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do jednego z najpiękniejszych miast Lubelszczyzny – Kazimierza Dolnego. Wyjazd został zorganizowany przez Hufiec Pracy w Chełmie w ramach programu edukacyjno–wychowawczego „Zdrowo, aktywnie, razem – edukacyjna podróż do Kazimierza Dolnego”. Celem…