MAMY I MIEJSCE!

18.04.2011 r. w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zamościu odbyły się eliminacje powiatowe Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. b_200_200_16777215_00___images_puchar.gif I miejsce zajęła reprezentująca Naszą Szkołę drużyna w składzie: Panas Sylwester kl. III C Waga Mariusz kl. III C Szyper Paweł kl.…