20 listopada odbyła się Gala Podsumowująca XXII Dni Rzucania Palenia oraz konkursu „Rzuć palenie razem z nami”, realizowanego w ramach akcji „Oddycham, nie wdycham”. Wydarzenie miało miejsce w Centrum Aktywizacji Seniorów w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego w…