21 listopada w Tomaszowie Lubelskim odbyła się uroczysta gala podsumowująca XXI Dni Rzucania Palenia i wojewódzki konkurs OHP „Rzuć palenie razem z nami”. Wśród nagrodzonych laureatów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły, będący uczestnikami Hufca Pracy w Chełmie. W kategorii…