W dniach od 30.03 do 05.04. 2023 r. młodzież z naszej szkoły wzięła udział w projekcie „Erasmus +” w OSiW OHP w Zamościu, który gościł grupę ze Słowacji.Nad całością projektu czuwała pani Katarzyna Lipińska – specjalista ds. programów Centrum Edukacji…