logo2324

Dzisiaj jest: 21 Lipiec 2024         Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

 

 

 

Wirtualny spacer
pano

lipiec 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Licznik odwiedzin

Dzisiaj53
Wczoraj85
Tydzień545
Miesiąc1761
Razem366234

Szkola plakat A3 2024 nowy www

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

REGULAMIN SIŁOWNI

Osoby korzystające z siłowni zobowiązane są do zapoznania się i przestrzegania regulaminu siłowni, a także do kulturalnego zachowywania się.

 1. Z siłowni mogą korzystać osoby, które wykupiły jednorazowe wejście na siłownie lub posiadają ważny karnet, którym może posługiwać się tylko jego właściciel.
 2. Każda osoba korzystająca z siłowni otrzyma na czas zajęć kluczyk do szafki w szatni.
 3. Do uczestnictwa  w ćwiczeniach konieczny jest  strój sportowy , a przede wszystkim obuwie zamienne; ze względów higienicznych wskazane jest posiadanie ręcznika.
 4. Karnet wystawiony na dany miesiąc lub w odpowiednich ramach czasowych (od-do) musi być wykorzystany w danym miesiącu lub określonych ramach czasowych, nie ma możliwości jego przedłużenia (niezależnie od zdarzeń losowych czy sytuacji osobistej klienta).
 5. Nie wykorzystany karnet przepada i nie należy się za niego zwrot pieniędzy.
 6. Osoba chcąca korzystać z siłowni powinna zasięgnąć opinii lekarza odnośnie swojego stanu zdrowia.
 7. Siłownia zaleca przeprowadzenie badań kontrolnych.
 8. W przypadku złego samopoczucia, urazów, kontuzji, wszelkich problemów zdrowotnych oraz ciąży należy poinformować o tym instruktora.
 9. Zabrania się uczestnictwa w ćwiczeniach po spożyciu jakiejkolwiek dawki alkoholu lub innych środków odurzających oraz w przypadku złego samopoczucia.
 10. Wykonywanie ćwiczeń na przyrządach odbywa się po wstępnym instruktażu.
 11. Wskazana jest asekuracja podczas ćwiczenia – wyciskanie leżąc.
 12. Każda osoba korzystająca ze sprzętu na siłowni, a w szczególności z wolnych ciężarów, hantli, sztang i talerzy sprząta po sobie i odnosi na właściwe miejsce.
 13. Zabrania się gwałtownego opuszczania ciężarów  umieszczonych na stosach.
 14. Siłownia nie ponosi odpowiedzialności za wypadki będące wynikiem niestosowania się do programu i instrukcji zalecanych przez instruktora bądź obsługę.
 15. Siłownia nie odpowiada za brak miejsca na urządzeniach siłowych spowodowany nadmierną ilością ćwiczących osób.
 16. Dzieci poniżej 16 roku życia mają zakaz wstępu na siłownię, bez pełnoletniego opiekuna, instruktora który będzie sprawował piecze oraz dbał o bezpieczeństwo nieletniego.
 17. Młodzież powyżej szesnastego roku życia może korzystać z siłowni po przyniesieniu podpisanego przez Rodzica/ Opiekuna stosownego oświadczenia.
 18. W razie korzystania z siłowni osoby niepełnoletniej, wymagana jest zgoda Rodzica/ Opiekuna. Jednocześnie rodzic jest poinformowany, iż dziecko wykonuje ćwiczenia samodzielnie, oraz że siłownia nie ponosi odpowiedzialności za wypadki będące wynikiem niestosowania się do programu i instrukcji zaleconych przez instruktora bądź obsługę.
 19. Zgodę na korzystanie z siłowni osoby niepełnoletniej podpisuje Rodzic/ opiekun osobiście w recepcji siłowni, gdzie uzyska wszelkie niezbędne informacje.
 20. Klient wykupujący karnet na siłownię lub jednorazowe wejście  akceptuje jednocześnie postanowienia niniejszego regulaminu.
 21. W przypadku niestosowania się do postanowień niniejszego regulaminu, klient może zostać wyproszony z siłowni oraz karnet na siłownię może zostać unieważniony bez zwrotu jakichkolwiek kosztów.