W dniach 5 i 6 września delegacja z naszej szkoły wzięła udział w Ogólnopolskiej Inauguracji Roku Szkoleniowego 2024/2025 OHP. Województwo lubelskie reprezentowali uczniowie: Kamila Nowoświat, Przemysław Najda i Kacper Wilk. Uroczystość odbyła się na dziedzińcu Zamku Książęcego w Oleśnicy. Ważnym…