CHEŁMSKI HUBERTUS 2023

28 września młodzież z naszej szkoły wzięła udział w Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich Młodzieży OHP „Chełmski Hubertus 2023″. Organizatorami zawodów byli: Hufiec Pracy i CEiPM OHP w Chełmie oraz Lubelska Wojewódzka Komenda OHP. Nad bezpiecznym przebiegiem imprezy czuwał sędzia zawodów – pan Jan Dąbski.

Do rywalizacji o nagrody i tytuł najlepszego strzelca stanęło jedenaście drużyn z województwa lubelskiego. Hufiec Pracy w Chełmie reprezentowali nasi trzecioklasiści: Natalia Mazurek, Julia Warzecha, Tomasz Flaga i Dawid Fiedurek. W klasyfikacji drużynowej nasi uczniowie znaleźli się tuż za podium – zajęli IV miejsce. W kategorii indywidualnej, podobnie jak w roku ubiegłym, Tomasz Flaga zajął II miejsce. Zawody przebiegły sprawnie i w miłej atmosferze. Był czas na rywalizację, integrację i odpoczynek przy słodkim poczęstunku i pysznym bigosie. Gratulujemy udanego startu w zawodach!