Dzisiaj jest: 21 Maj 2019         Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

 

 

Wirtualny spacer
pano

maj 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Licznik odwiedzin

Dzisiaj50
Wczoraj34
Tydzień84
Miesiąc813
Razem280205
Ocena użytkowników:  / 10
SłabyŚwietny 

Pracodawcy

"Arpis"Sp. z o.o. Ryszard Sochan,

Art-Dor Agnieszka i Piotr Koszel

Auto-centrum "Ford" Nowakowski Wojciech

Bar "Asia" Zofia Kiełbasa

Bar "Marynia" Maria Ryń- Aspirant

Bosch-service Adam Hamelusz

Budzam sp.z .o.o. Stanisław Kościk

Corner-PUB, Małgorzata Czerniak

Cukiernia „Fabjan”, A i L Fabjan

„Ekran” Ewa Kruk

F.U.H."PRZYZBA" Tadeusz Bartecki

Firma Handlowo-Usługowa ROLBUD Roman Kowalczyk

Galeria Urody Małgorzata Duma

Hotel "Alex"- Aleksander Rayss

„Kamila” Salon Fryzjerski Wioletta Kostrubiec

Markowski Zenon – Zakład Mechaniczny

Mat-Mot - Łukasz Matwiej

Motel "Wojto" Wojciech Cyc

Ośrodek Wypoczynkowy "Marta" Marta Radomska

P.H.U. "EWA", Ewa i Mirosław Bucior

„Piekarnia” Aleksandra i Jan Ciurysek

„Piekarnia” Henryk Ćwik

„Piekarnia” Kucharscy sc.

„Piekarnia”,Kazimiera Łepik, Robert Łepik sp.Jawna

„Piekarnia” Miączyn Stanisław Loba

„Piekarnia” SC Alina Grela Sebastian Grela, Dariusz Grela

Pizzernia "ONTARIO" Dariusz Grela

P. B.O.i D. inż. Józefa Daniłowicz,

Przedsiębiorstwo Handlowe LUZAM Wójtowicz Lucjan

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BETIX Beata Sienkiewicz

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „PKS”

P. P-H. Jadwiga i Bogdan Skrzypczuk "Smakołyk"

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Aleksander Batorski

Przedsiębiorstwo Usługowe "Forma" Piotr Ciuraszkiewicz

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "BAZ-MOT" Bayzlak Zdzisław

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ADMOT"

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "BEST" Adamowicz Marek

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Moto-Box" Bosiak Antoni

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Vima" Wincenty Czeczot

PUB Szwedzka Dorota Kicyk Mirosław Kicyk

Salon "Diana" Zbigniew Surmacz

Salon Fryzjerski "JOASIA" Joanna Łagowska

Salon Fryzjerski "Patrycja" Edyta Kania

Salon Fryzjerski "PAULA" Beata Szybiak-Silezin

Salon Fryzjerski Agnieszka i Mariusz Kudyk

Salon Fryzjerski Damsko-Męski Monika Myszka

Salon Fryzjerski Ewa Kawa

Salon Fryzjerski Herbin Monika

Salon Fryzjerski i Kosmetyczny Solarium Dorota Moszczyńska

Salon Fryzjerski Joanna Kur

Salon Fryzjerski Katarzyna Brus

Salon Fryzjerski Krystyna Górska

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Małgorzata Opoka

Salon Fryzur "Afro" Krystyna Pędzik

Serwis "AUTO-TECHNIK" Roman Łagowski

Stacja Obsługi Pojazdów Stanisław Kusiak

Studio Urody-Fryzjerstwo Renata Hałat

Victoria Salon Fryzjerski Smyk Joanna

Warsztat Samochodowy Momot Mirosław

Zakład Blacharsko Lakierniczy-Mechanika Pojazdowa Franciszek Mazurek

Zakład Cukierniczo-Piekarniczy "KAWA"

Zakład Cukierniczy Kowal Z. i B.

Zakład Cukierniczy Teresa Turek

Zakład Fryzjerski Anna Grudzińska

Zakład Fryzjerski "Hera" Małgorzata Kawałek

Zakład Fryzjerski "Kamila" Marzena Ścibak

Zakład Fryzjerski "Katarzyna" Anna Mazurek

Zakład Fryzjerski Agnieszka Gadecka

Zakład Fryzjerski Agnieszka Kierepka

Zakład Fryzjerski Anna Krawczuk

Zakład Fryzjerski Anna Teterycz

Zakład Fryzjerski Iwona Jabłońska

Zakład Fryzjerski Joanna Zaniewska

Zakład Fryzjerski Maria Tuszakowska

Zakład Mechaniczny "Herc" Przemysław Herc

Zakład Mechaniczny "Nowak" Franciszek Nowak

Zakład Murarski Stanisław Tomiło

Zakład Ogólnobudowlany "Malbud", Organista Wiesław

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Mariusz Wasil

Zakład Produkcyjno-Gastronomiczny Ewa Wasil

Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Jan Skrzypek

Udostępnij