Razem358759

Szkola plakat A3 2024 nowy www

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny

b_200_200_16777215_00___images_fotki_na_news_2015_tenis.jpgTurniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Zasadniczej Szkoły Zawodowej Rzemiosł Różnych już za nami !!!

W turnieju wzięło udział 40 uczniów naszej szkoły – 10 dziewcząt i 30 chłopców. Rozgrywki odbywały się w dwóch terminach pierwszym eliminacyjnym i kolejnym finałowym. Obserwując zmagania tenisistów stołowych amatorów należy podkreślić bardzo wysoki poziom przegotowania naszych uczniów – zresztą jak sami mówią grają amatorsko już od kilku lat. W rywalizacji dziewcząt pierwsze miejsce zdobyła Magdalena Efler (IB), drugie Ewelina Handora (IB) na najniższym stopniu podium uplasowała się Justyna Jaroni (IA). Wśród chłopców pierwsze miejsce wywalczył Kamil Gromadzki (IIB), drugie Krystian Zawiślak (IIIC) natomiast trzecie miejsce zdobył Tomasz Krupa (IIIA).

Następna rywalizacja sportowa dotyczyć będzie sportów siłowych więcej informacji u pedagoga szkolnego – Zapraszamy do zawodów !!!